• Powłoki ceramiczne i grafenowe

  Powłoka wiąże się z lakierem tworząc na nim dodatkową warstwę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi jak kwaśne deszcze, sól czy ptasie odchody, sprawiając przy tym,że lakier nie utlenia się i jest mniej podatny na drobne zarysowania tak często widoczne zwłaszcza w słoneczne dni. Dodatkowo powłoki nadają lakierowi głębi koloru, szklistości i hydrofobowości co poza fenomenalnym wyglądem sprawia, że brud mniej się przyczepia i jest łatwiejszy w usunięciu.

 • Korekta lakieru

  Każdy lakier z czasem zaczyna posiadać jakieś defekty, traci blask, matowieje i powstają tak bardzo widoczne zwłaszcza w słoneczne dni zarysowania czy hologramy. Nie musicie się martwić gdyż wszystkie lakiery da się naprawić, doprowadzić do stanu fabrycznego, a nawet ten stan poprawić. Dzięki profesjonalnym technikom na najwyższej klasy sprzęcie jesteśmy w stanie tego dokonać. Gwarantujemy, że pojazd który Państwo u nas zostawią będzie potraktowany z należytą dbałością i bezpieczeństwem dla niego abyśmy mogli w pełni spełnić Państwa oczekiwania.

  Korektę wykonujemy zależnie od stanu lakieru, zaś cena uzależniona jest od rodzaju korekty oraz wielkości auta.

 • Myjnia detailingowa

  Zabieg mycia składa się z wielu etapów gdzie usuwane są wszelkie zanieczyszczenia powstałe na drodze w sposób w pełni bezpieczny dla lakieru. Najpierw stosujemy odpowiednią chemię oraz oprysk z piany aktywnej, która zmiękcza brud. Następnie spłukujemy wszystko wodą i przystępujemy do mycia bezpiecznego „na wiadra” gdzie w jednym jest woda z szamponem, a drugie służy do płukania. Używamy tylko specjalistycznych rękawic z miękkim, naturalnym włosiem oraz płuczemy je po każdym elemencie. Podczas mycia dbamy także o felgi i nadkola do których używamy osobnej chemii, specjalnych sprzętów i osobnych wiader aby brud z felg nie mieszał się z brudem z lakieru. Na koniec wszystko dokładnie płuczemy wodą i osuszamy miękkimi ręcznikami oraz przy użyciu specjalnych dmuchaw z gorącym powietrzem wydmuchując wodę z każdej szczeliny. Do pracy używamy tylko produktów renomowanych producentów tj. AQUA, Aenso, Meguiar, ADBL czy Koch Chemie.

 • Regeneracja skór

  Posiadamy wszelkiego rodzaju środki do zabezpieczania materiałów siedzeń, podłóg czy plastików co ograniczy na przyszłość ilość zabrudzeń i ułatwi ich usuwanie. Popękana, wgnieciona,rozdarta, a może po prostu świecąca skóra co świadczy o jej brudzie to dla nas nie problem gdyż posiadamy profesjonalne środki do jej czyszczenia, naprawy, konserwacji czy zmiany koloru.

 • Inne usługi z dziedziny pielęgnacji pojazdów

  We wnętrzu samochodu spędzamy najwięcej czasu. Większość z nas żyje w pośpiechu, ma rodziny, zwierzęta. Często jemy i pijemy w drodze do pracy, szkoły, przedszkola przez co środek jest narażony na dodatkowe zabrudzenia. W naszym studio zwracamy uwagę na każdy element gdzie mógłby gromadzić się brud. Piach, rozlane mleko, wtarta czekolada czy wszech obecna sierść to dla nas nie problem. Posiadamy wszelkiego rodzaju środki do zabezpieczania materiałów siedzeń, podłóg czy plastików co ograniczy na przyszłość ilość zabrudzeń i ułatwi ich usuwanie. Popękana, wgnieciona,rozdarta, a może po prostu świecąca skóra co świadczy o jej brudzie to dla nas nie problem gdyż posiadamy profesjonalne środki do jej czyszczenia, naprawy, konserwacji czy zmiany koloru. Możemy też usunąć zarysowania i zabezpieczyć wszelkie błyszczące listwy czy ekrany we wnętrzu. A to jedynie początek naszych usług i możliwości.
  PAMIĘTAJ, ŻE CZYSTE WNĘTRZE TO WIĘKSZA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY!